Jakie gry na Kinect Xbox One

Jakie gry na Kinect Xbox One?

Posiadając Kinect Xbox One mamy dostęp do wielu ciekawych gier. Jest to zabawa innego typu niż przy zwykłych tytułach konsolowych czy komputerowych. W grze sterujemy, nie za pomocą pada czy myszki i klawiatury, ale przy użyciu ruchu naszego ciała.

Ciągle się mówi o tym, że granie w gry przyczynia się do otyłości. Jednak Kinect sprawia, że można się bawić w cyfrowym świecie – ruszając się! Jest to fantastyczna opcja dla tych, którzy chcą zmotywować bliskich do ruchu lub sami lubią się poruszać bądź chcą zrzucić brzuszek… Jakie gry na Kinect Xbox One są warte uwagi?

Kinect Sports Rivals

Jest to gra na Kinecta którą warto mieć jako pierwszą – tak, aby zapoznać się z możliwościami kontrolera. Idealna pozycja, aby ją kupić razem z konsolą. Daję nam ona możliwość zagrania w wiele różnych mini gier w pojedynkę, z naszymi przyjaciółmi lub w trybie rozgrywki sieciowej z innymi graczami.

Jak w pozostałych odsłonach serii mamy możliwość zmierzenia się z różnymi dyscyplinami sportowymi. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś, co będzie dla niego odpowiednie. Mamy możliwość zagrać w kręgle, tenisa, możemy się wspinać czy pograć w piłkę nożną.

Tytuł idealnie nadaje się na wszelkie wolne popołudnia z rodziną do tego, aby wspólnie się integrować w przyjemny sposób. Dzięki temu, że musimy się ruszać, takie spędzanie czasu będzie korzystne dla naszego zdrowia. Rewelacyjnie też ten tytuł sprawdzi się na wszelkich imprezach ze znajomymi, gdzie można czerpać wiele frajdy z rywalizacji między sobą.

Warto go wybrać, jeśli planujemy u siebie spotkanie towarzyskie z przyjaciółmi, na którym będziemy ogrywać tytuły z Xbox One.

Shape Up

Chcemy zacząć się ruszać i ćwiczyć… Być może marzymy o tym, by zrzucić kilka kilogramów lub poprawić swoją kondycję fizyczną. Jednak chcemy to zrobić w sposób przyjemny i zabawny – to gra na Kinect Shape Up, będzie dla nas najlepszym wyborem.

Dlaczego warto wybrać ten tytuł? Bo w ciekawy i śmieszny sposób zachęca nas do fitnessu. Mamy do wyboru ćwiczenia aerobowe (aby schudnąć) lub siłowe (aby być silniejszym). Wszystko jednak jest podane w lekkiej i zabawnej formie mini gier.

Znajdziemy tutaj szybkie i intensywne 90-sekundowe sesje treningowe, ale także rozległe treningi trwające do 4 tygodni, dzięki którym skutecznie będziemy wpływać na naszą sylwetkę. Jest to swego rodzaju możliwość realizowania planu treningowego w ciekawej formie.

Gra pomaga nam odmienić nawet najnudniejsze ćwiczenia w coś nowego i ciekawego. Przykładowo podczas robienia pompek będziemy wraz z ilością powtórzeń widzieć na swoich plecach coraz większe ciężary. Jeśli jesteśmy znudzeni ćwiczeniami na siłowni, to warto kupić Shape Up i odmienić monotonną aktywność fizyczną w ciekawą i śmieszną zabawę.

Just Dance 2019

Jakie gry na Kinect Xbox One, jeśli lubimy tańczyć lub dopiero chcemy nauczyć się tańczyć? Just Dance 2019 to tytuł, który został stworzony dla wszystkich obecnych i przyszłych miłośników tańca. Gra jest bardzo prosta. Wybieramy piosenkę, którą chcemy tańczyć i naśladujemy ruchy widoczne na ekranie. Im lepiej będziemy kopiowali ruchy tancerza, tym więcej dostaniemy punktów. Oczywiście im więcej, tym lepiej.

Co ciekawe, gra uczy się naszych muzycznych preferencji i na ich podstawie podsuwa nam propozycje, które także mogą się nam spodobać.

W Just Dance 2019 jest 40 utworów. Między innymi takie jak:

  1. OMG – Arash Ft. Snoop Dogg
  2. Bum Bum Tam Tam – MC Fioti, Future, J Balvin, Stefflon Don, Juan Magan
  3. Finesse (Remix) – Bruno Mars Ft. Cardi B
  4. Narco – Blasterjaxx & Timmy Trumpet
  5. Shaky Shaky – Daddy Yankee

Jeśli będzie to dla nas za mało, to możemy skorzystać z Just Dance Unlimited – jest to abonament, który zapewni nam dostęp do stale rosnącej bazy piosenek.

Leave a Comment