Jakie gry na Nintendo Wii kupić

Jakie gry na Nintendo Wii kupić?

Baza gier na Nintendo Wii jest całkiem spora. Niepozorna konsola, która stała się hitem wśród graczy ma wiele do zaoferowania. Są wśród gier na nią takie perełki, w które trzeba po prostu zagrać. Jeśli zastanawiasz się jakie gry na Nintendo Wii kupić to lista poniżej powinna Ci pomóc w podjęciu decyzji.

Red Steel 2

Nietypowa gra na Nintendo Wii, która została stworzona dla przystawki Wii Motion Plus, która sprawiała, że z większą precyzją mogliśmy posługiwać się kontrolerem. Ta gra była jedną z pierwszych, która mogła obsłużyć tę technologię.

Gra akcji w klimatach westernu z nietypowymi futurystycznymi dodatkami z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Wcielamy się tutaj w postać, która z precyzją i mistrzostwem włada rewolwerami, ale także i… kataną! W czasie rozgrywki zdobywamy doświadczenie i dzięki temu możemy ulepszać swoje umiejętności.

Najlepszym smaczkiem gry jest sterowanie. Możemy posłać pociski z rewolweru dokładnie tam, gdzie chcemy, ale to nie wszystko! Dzięki precyzji sterowania możemy poruszać i ciąć kataną jak tylko się nam podoba. Jest to główny element, który mocno przyciąga wielu graczy do tego tytułu. Jeśli szukamy gry na Nintendo Wii w klimatach akcji z elementami cRPG, to Red Steel 2 będzie idealny.

Wii Sports

Ruch to zdrowie. Jeśli marzyłeś o tym, aby grać w gry, a jednocześnie uprawiać ruch to Wii Sports to gra na Nintendo Wii, którą musisz koniecznie zakupić. Jest to jedna z najchętniej kupowanych gier na tę konsolę. Dlatego można spokojnie iść za tłumem i ją kupić. Z pewnością nie będziemy żałować tak jak wielu innych, którzy zainwestowali swoje pieniądze w ten tytuł.

Wii Sports to gra specjalnie utworzona na tę konsolę. Mamy w niej wiele ciekawych sportów wartych naszej uwagi. Tytuł jest doskonały zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy mają już doświadczenie w takich rozgrywkach.

W co możemy tutaj zagrać? Mamy tutaj możliwość rozwinięcia swoich umiejętności podczas gry w tenisa, w którym nasz kontroler zamienia się w paletkę do gry. Jest tu także możliwość zagrania w kręgle, baseball, golf i wiele innych dyscyplin. Jeśli mamy Nintendo Wii to tę grę powinniśmy nabyć jako jedną z pierwszych, gdyż to ona ukazuje w pełni możliwości konsoli.

Epic Mickey

Jeśli szukamy nietypowej gry na Nintendo Wii, to nie możemy przejść obojętnie obok Epic Mickey. Jest to gra twórcy takich hitów jak Deus Ex. Oparta na disnejowskich postaciach trójwymiarowa gra. Wcielamy się tutaj w najbardziej popularną postać Walta Disneya, a mianowicie w Myszkę Miki.

Za zadanie mamy zmierzyć się z czarnymi charakterami, które niszczą kolorowy świat bajek. Możemy używać podczas gry pędzla, gumki czy mocnego rozpuszczalnika po to, by malować budynki, niszczyć bądź tworzyć elementy, które nas otaczają, bądź po to, by walczyć z przeciwnikami. Podczas gry napotkamy sprzymierzeńców takich jak pies Goofy. Ciekawa gra o nieco mrocznej, psychodelicznej oprawie wizualnej.

Xenoblade Chronicles

Czyli fantastyczny jRPG na konsolę Wii! Wcielamy się tutaj w 18-letniego Shulk’a, który w przeszłości walczył w obronie swojej wioski. Akcja gry toczy się na ciałach dwóch bogów, którzy w zamierzchłych czaszach walczyli ze sobą. Obecnie w jednym z ciał mieszkają ludzie a w drugim istoty mechaniczne.

Ogólnie gra opowiada o tym, jak ludzie przygotowują się do nadciągającej walki z wrogą rasą. Podczas gry możemy zwiedzać rozległe tereny zarówno w nocy, jak i w dzień. Pora dnia ma wpływ na to, jakie postacie spotykamy.

Co jeszcze?

Jakie gry na Nintendo Wii kupić? Oto kilka pozycji wartych sprawdzenia:

  1. Super Paper Mario
  2. The Last Story
  3. The Legend of Zelda: Skyward Sword
  4. Pandora’s Tower
  5. Seria Resident Evil

Leave a Comment