Jakie gry na PlayStation VR kupić

Jakie gry na PlayStation VR kupić?

Gogle wirtualnej rzeczywistości to nowa możliwość głębszego doświadczania gier. Podczas zabawy na PlayStation VR możemy całkowicie zmienić swój stosunek do cyfrowej rozrywki. Jednak w tym celu potrzebujemy odpowiednich tytułów, gdyż nie wszystko, co działa na tej konsoli, jest warte uwagi i naszych pieniędzy. Zatem jakie gry na PlayStation VR kupić?

Resident Evil 7

Jeśli jesteśmy fanami grozy i horrorów to gra VR, jaką jest Resident Evil 7, powinna nas usatysfakcjonować. Wynalazek gogli wirtualnej rzeczywistości z pewnością bardzo mocno zrewolucjonizował świat gier typu horror. Teraz jest jeszcze więcej możliwości, aby nas przestraszyć…

Granie w ten tytuł oczywiście dozwolone jest tylko dla pełnoletnich graczy i dla tych którzy nie mają problemów ze sercem czy lękiem, gdyż emocje w tej grze są bardzo intensywne. Już sama wersja zwykła na komputery należała do tych straszniejszych, ale po założeniu gogli rozgrywka przemienia się w jeszcze bardziej mroczną.

Seria Resident Evil jest znana od wielu lat na całym świecie. Czy wartą ją wybrać? Tak. Jest to niesamowita przygoda i emocje, których nie doświadczymy nigdzie indziej. Jeśli szukamy gry na PS VR, która nas przestraszy, to Resident Evil 7 jest pierwszym wyborem. Ten tytuł jest idealny, jeśli chcesz przetestować to, co tak naprawdę potrafi ta konsola.

Robinson: The Journey

Jakie gry na PlayStation Vr kupić, aby sprawdzić możliwości graficzne tego sprzętu? Robinson: The Journey jest idealną odpowiedzią na to pytanie. Tytuł stworzony na silniku CryEngine z pewnością nie zawiedzie żadnego gracza! Jest on pod względem graficznym bardzo ładny, mamy też możliwość podczas gry podziwiać piękne widoki.

Gra jest odpowiednia zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych graczy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to przygoda z rewelacyjną oprawą graficzną, bogata w ciekawe zagadki, łamigłówki czy elementy, w których trzeba wykazać się sporą zręcznością. Jest to gra, która dostarczy nam dobrej zabawy. Warto ją wybrać do zakupu. Minusem tej produkcji jest to, że warto, jest dobrze znać język angielski, aby w pełni dobrze się bawić.

Batman: Arkham VR

Jeśli lubimy człowieka-nietoperza albo po prostu preferujemy dobrze wykonane gry, które wciągają przygodą to Batman: Arkham VR będzie tym, co warto włączyć. Pod względem graficznym gra prezentuje się znakomicie. Natomiast wisienką na torcie jest fakt, że możemy wcielić się w postać mrocznego rycerza. Pewnie wiele osób marzyło o tym, by być kimś takim jak on.

Choć sama gra nie jest bardzo długa, bo można ją ukończyć w dwie godziny, to została tak urozmaicona, że można do niej wrócić i dalej dobrze się bawić. Jeśli wszystkie gry na PS VR by tak wyglądały pod względem oprawy graficznej, to byłoby cudownie! Grając w ten tytuł, będziemy mogli się zmierzyć z ciekawymi i wymagającymi zagadkami, przy których będziemy musieli spędzić trochę czasu na przemyśleniu tego, jak ruszyć dalej.

Driveclub VR

Jest to typowa gra wyścigowa dostosowana do konsoli wirtualnej rzeczywistości. Grafika może nie jest perfekcyjnie wykonana, ale wnętrza pojazdów są oddane znakomicie, co wpływa na większy komfort jazdy. Podczas ścigania się możemy w wygodny sposób obracać głowę tak, aby mieć wgląd na otoczenie – ten mechanizm w grze działa bardzo sprawnie co cieszy podczas prowadzenia pojazdu.

Są to pierwsze wyścigi przystosowane do konsoli PlayStation VR. Ogromną zaletą jest to, że prócz trybu dla jednego gracza mamy możliwość ścigania się z innymi, żywymi graczami w trybie online.

Jaka jeszcze inna gra VR jest warta uwagi? Lista 5 tytułów:

  1. RIGS
  2. EVE: Valkyrie
  3. Job Simulator
  4. Battlezone
  5. Werevolves Within

Leave a Comment