Jakie gry na PS4 kupić?

PS4, czyli następca konsoli PlayStation 3 to sprzęt, na którym możemy grać w najnowsze i najbardziej wymagające produkcje na rynku. Kolejna zaleta to dostęp do gier ekskluzywnych. Jakie gry na PS4 kupić? Takie pytanie zadają sobie i ci, którzy mają dopiero pierwszy kontakt z PlayStation, ale również już doświadczeni gracze, którzy szukają lepszych tytułów do gry. Ten tekst podpowiada jakie gry obecnie warto wybrać. Sprawdź też najlepsze gry 2018.

Wiedźmin 3

Gra, z której możemy być dumni, gdyż została stworzona przez naszych rodaków. Wiedźmin 3 sprawił, że w świecie gier komputerowych jesteśmy szanowani w wielu krajach. Nic dziwnego, gdyż ta gra to istne arcydzieło. Zabójcza pod względem grafiki, rozległej mapy, oferuje mnóstwo zadań, porywający wątek główny. Nie tylko ci, którzy zaczytywali się w przygody Geralta z Rivii napisanych przez Andrzeja Sapkowskiego będą zachwyceni tym tytułem, ale wszelcy fani gier RPG.

Gra jest ogromna i starczy nam na wiele godzin zabawy. Co więcej, możemy zainwestować w dodatki, które rozszerzają zabawę o kolejne godziny! Jest to gra na PS4, którą trzeba mieć! Mimo iż wydana już trochę czasu temu to dalej, w 2018 roku, jest jedną z najlepszych gier na świecie. Nie można obok niej przejść obojętnie. W tytule możemy doczekać się polskich smaczków czy odniesień do naszych starych podań ludowych, co sprawia, że czujemy się prawie jak w domu.

Bloodborne

Po ogromnym sukcesie Demon Souls i Dark Souls – czyli jednych z najtrudniejszych gier, w jakie można zagrać stworzono tytuł dostępny tylko na konsole Playstation. Był to ogromny cios dla wszystkich posiadaczy komputerów. Ta gra na PS4 potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń. Niektórzy specjalnie decydowali się wybrać „pleja”, aby mieć dostęp do tej cudownej gry.

Paradoks tej gry polega na tym, że ona jest bardzo ciężka i nie raz giniemy dziesiątki razy w jednym miejscu, np. walcząc z bossem. Wiele osób rozwaliło, swojego pada, grając w ten wymagający tytuł. Jednak to, że jest tak ciężko, powoduje… ogromną satysfakcję i radość z przejścia etapu, a nawet z pokonania każdego, nawet najmniejszego, przeciwnika!

Grand Theft Auto V

Ten tytuł jest znany wszystkim i mimo tego, że był wydany już na konsole starszej generacji, to dopiero na PS4 pokazuje to, na co go naprawdę stać. Starsze modele konsol były za słabe, aby ta gra mogła chodzić w pełni swoich możliwości. Tutaj będziemy mogli podziwiać grafikę na najwyższych detalach, która mimo tego, iż mamy już 2018 rok – dalej jest znakomita!

Jeśli chodzi o gry na PS4, to GTA V jest tytułem: „must have”. Nie może być inaczej. Ogromny świat, który możemy zwiedzać, mnóstwo pojazdów, broni, sklepów, przygód, ludzi i wszystko, co sobie dusza zapragnie. Właściwie nawet dziewczyny, które nie przepadają za gangsterskim życiem znajdą w tym tytule coś dla siebie. Może to być zwiedzanie pięknych miejsc czy… chodzenie do fryzjera.

O ile główna fabuła dla pojedynczego gracza jest rewelacyjna i warta przejścia. Tak granie w trybie wieloosobowym w sieci jest doznaniem niesamowitym. To jest jakby nowa gra w grze. Możemy się komunikować z innymi graczami, razem dokonywać napadów i robić wiele innych ciekawych rzeczy. Możemy doskonale się bawić i poznać ciekawych ludzi.

Pozostałe polecane gry na PS4:

  1. NiOh
  2. Metal Gear Solid V: Phantom Pain
  3. Persona 5
  4. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
  5. Horizon: Zero Dawn
  6. Mortal Kombat XL
  7. Wolfenstein II: The New Colossus
  8. Mad Max
  9. Until Dawn
  10. Uncharted 4: A Thief’s End

Leave a Comment