Jakie gry na Xbox 360 kupić?

Konsola to nowa jakość grania w gry. Użycie pada, daję nam większą wygodę podczas grania. No właśnie… Kupiliśmy konsolę Microsoftu (Microsoft Word), ale nie mamy w co na niej zagrać. Jest to częsty problem świeżo upieczonego właściciela takiego sprzętu.

Wielu ludzi wybiera konsole, ponieważ zwykle dają nam one dostęp do gier ekskluzywnych. Także mamy wybór nie tylko zwykły gier, ale także i możemy sprawdzić tytuły niedostępne nigdzie indziej. Taka ilość możliwości może przyprawić o zawrót głowy. Jakie gry na Xbox 360 kupić, aby dobrze zainwestować swoje pieniądze?

Obcy: Izolacja

Pozycja obowiązkowa, jeśli jesteśmy fanami filmu „Obcy” bądź, jeśli lubimy się bać, grając w horrory. Bardzo rzadko można obecnie spotkać gry w klimacie grozy oparte nie na nagłych wyskakujących „przerażeniach” (które zwykle nie są przerażające, a raczej irytujące) a na klimacie. Obcy: Izolacja to ciągła groza i strach przed zbliżającymi się na detektorze ruchu postaciami. Nigdy nie wiemy kto lub co właśnie się zbliża…

Tytuł wydaje się idealny do grania na padzie. Gra będzie jeszcze bardziej intensywniejsza, gdy będzie toczona wieczorem, gdzie wszystko wydaje się jakieś bardziej mroczne i straszne.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Gra, gdy wyszła, zachwycała swoim rozbudowaniem, otwartym światem, ilością możliwości oraz grafiką. Nic dziwnego, gdyż gry z serii The Elder Scrolls od zawsze trzymały najwyższy poziom. Nie ma osoby, która uznawałaby się za fana gier RPG i nie słyszała o tym tytule. W Skyrim możemy wybrać i stworzyć postać, która będzie mogła przeżywać różne przygody w tej mroźnej krainie. W kraju toczy się konflikt i to od nas zależy, do kogo dołączymy.

Największą nowością w The Elder Scrolls są smoki! Tak, w tej części będziemy mogli zostać legendarnymi pogromcami smoków. Możemy przemierzać świat wedle naszej ochoty. Jeśli mamy chęć to możemy sprawdzić, czy w danej jaskini będzie coś wartego naszej uwagi a zazwyczaj… jest! Jednak musimy uważać, by np. na początku naszej przygody nie atakować silniejszych od nas. Chyba że lubimy patrzeć, jak nasza postać umiera. Dziesiątki godzin zabawy, dodatki wydłużające rozgrywkę – to wszystko sprawia, że The Elder Scrolls V: Skyrim to tytuł, w który trzeba zagrać.

GTA V

Jakie gry na Xbox 360 kupić, które będą opłacalne? Z pewnością trzeba zainwestować w GTA V. Dlaczego? Ponieważ ten tytuł jest tak ogromny, że możemy w niego grać dziesiątki, a nawet setki godzin! Nazwać tę część GTA jako rozbudowaną i wielką to powiedzieć, że Titanic to był stateczek. Ten tytuł jest ogromny! I to jest wspaniałe w nim. W skrócie można GTA nazwać jako symulator gangsterskiego życia, ale w tej części jest to coś znacznie więcej.

Pod względem grafiki jest to topowa produkcja na Xbox 360, która wyciąga z niego wszystko, co tylko można. Granie na padzie w ten tytuł to istny raj. Koniecznie trzeba wybrać GTA w sklepie, by móc przeżyć wiele niesamowitych chwil.

Forza Horizon

Jeśli jesteś fanem wyścigów samochodowych, to właśnie trafiłeś do swojego miejsca. Forza Horizon to tytuł dostępny tylko na xbox. Wszystko, co fan ścigałek potrzebuje, jest właśnie w tej grze. Piękne i szybkie samochody, ciekawe tory i niesamowicie realistyczna jazda – wszystko to składa się na cudowne wrażenia, których doświadczymy podczas grania w ten tytuł.

Pozostałe gry, które warto sprawdzić na konsoli Xbox:

  1. Battlefield 4
  2. Titanfall
  3. Watch Dogs
  4. Red Dead Rademption
  5. Mafia 2
  6. Gears of War 3
  7. Bioshock
  8. Call of Duty 4
  9. Dead Space
  10. The Orange Box

Leave a Comment