Jakie gry na Xbox One kupić?

Xbox One to konsola nowej generacji, na której możemy sobie pozwolić na granie w najnowsze produkcje. Zakup tego sprzętu to świadomość, że nie zostaniemy na nim bez gier. Właśnie, odpowiedni ich wybór to zwykle największe zmartwienie dla każdego gracza. Jakie gry na Xbox One kupić? Na to pytanie odpowiada poniższy tekst. Oczywiście to tylko mały wycinek topowych produkcji, które trzeba przetestować. Zobacz oferty na <a href=”https://www.ceneo.pl/wydarzenia/black-friday”>black friday</a>!

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Niesamowita gra na Xbox One polskiego studia. Jest to najbardziej znana rodzima produkcja rozpoznawalna na całym świecie. W grze wcielamy się w tytułowego bohatera wiedźmina Geralta z Rivii, z którym będziemy przeżywać różne niesamowite przygody. Mamy do dyspozycji otwarty świat. To od nas zależy, gdzie się udamy. Jeśli będziemy chcieli zboczyć ze szlaku, to tak po prostu zrobimy.

Mamy tutaj perfekcyjny wątek główny, ale na szczególną uwagę zasługują zadania poboczne, które w większości gier traktowane są jako typowe zapychacze a tutaj mamy solidne dodatkowe historie i przygody najwyższych lotów. Jeśli jesteśmy tyłem człowieka, który lubi zwiedzać wszystko, to w Wiedźminie będziemy w raju. Przed nami nie dziesiątki, ale setki godzin eksploracji!

Call of Duty: WWII

Czyli wielki powrót epickiej serii strzelanek do korzeni, a mianowicie do drugiej wojny światowej. Początkowo wielu myślało, że będzie to odgrzewany kotlet. Jednak wcale nie wyszła słaba produkcja a wręcz przeciwnie. Call of Duty: WWII to gra na najwyższym poziomie. Jeśli lubimy takie klimaty, to będziemy się doskonale bawili. Warto jest wybrać tę grę.

Jednak w grach tyłu FPS nie najważniejsza jest kampania w trybie dla jednego gracza (aczkolwiek jest istotna), ale tryb multiplayer. Zmagania z wieloma graczami na ogromnych mapach to coś rewelacyjnego. Co więcej, jeśli lubimy rywalizować, to zawsze możemy brać udział w różnych turniejach rozgrywanych w ten tytuł.

Forza Motorsport 7

Jeśli interesuje nas najlepsza wyścigowa gra na Xbox One, to nie możemy przeoczyć Forzy. Jest to pozycja, która z pewnością dogoniła konkurencję, a według wielu opinii graczy jest uważana za najlepszy tytuł w kategorii gier wyścigowych. Mnóstwo samochodów, ciekawe tory, doskonały system kolizji czy bardzo realistycznie odwzorowane prowadzenie pojazdu sprawiają, że będziemy doskonale się bawić podczas zagrywania się w tę produkcję.

Pro Evolution Soccer 2018

Jeśli interesuje nas kopanie piłki do bramki, to wiemy doskonale jakie gry na Xbox One kupić. Oczywiście na pierwszym miejscu jest… Pro Evolution Soccer 2018! Tytuł dla każdego fana piłki nożnej. Mamy tutaj do czynienia z wytworem na najwyższym poziomie. Możemy wybierać między mnóstwem klubów, stadionów i doskonale się bawić nie tylko samotnie, ale także z żywym przeciwnikiem.

Lords of the Fallen

Gra mechanicznie bardzo podobna do serii Dark Souls. Polega na sterowaniu postacią, przeżywaniu przygód, ale najważniejsza jest walka, która jest wymagająca i wymaga od nas niezłej wprawy. Ciężkie zmagania z bossami będą uczyły nas pokory. Nie jest niczym dziwnym to, że będziemy bardzo często umierali. Gra ma fantastyczny klimat i dobrą otoczkę fabularną.

Co jeszcze można wybrać?

Gier, które warto kupić na konsolę Xbox One, jest tak wiele, że nie ma możliwości, aby zmieścić je wszystkie w jednym tekście. Ciągle też pojawia się coś nowego na rynku, co może być interesujące, dlatego warto być na bieżąco. Najlepiej też szukać okazji czy promocji, aby kupić jak najtaniej interesujące nas tytuły.

Oto lista gier, które są także warte zakupu:

  1. Sniper: Ghost Warrior 3
  2. Halo: The Master Chief Collection
  3. Dragon Age: Inkwizycja
  4. Assassin’s Creed IV: Black Flag
  5. Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Leave a Comment